Довідкова інформація

Нас немає у довіднику! Як можна внести інформацію про нас?

- Заповніть анкету на сайті в розділі "Додати організацію"  


Ми переїхали і у нас змінилися телефони та адреси, як нам оновити дані?

 - Заповніть анкету на сайті в розділі "Додати організацію". Інформація про Вашу фірму буде розміщена в перших числах наступного місяця. Вам потрібно тільки оновити версію.


Як оновити карту-довідник "ГІС-Житомир"?

 - При появі напису "Доступна нова версія довідника.."  натисніть кнопку "Оновити довідник" , та перезавантажте програму.


Чому карта-довідник "ГІС-Житомир" безкоштовна?

 - Безкоштовне розповсюдження дозволяє нам швидко завоювати симпатію і лояльність великої кількості користувачів, що є величезною конкурентною перевагою "ГІС-Житомир" як рекламного носія. Крім того, політика безкоштовного розповсюдження позбавляє від проблем, пов'язаних зі зломом ПЗ, і витрат на його захист, які, у свою чергу, призвели б до збільшення вартості реклами в карті-довіднику.


Де ви берете довідкову інформацію про організації міста?

 - Первинна інформація надходить у "ГІС-Житомир" з відкритих джерел - преса, інтернет, анкети організацій, місцевих органів влади, користувачі довідника. Потім всі дані перевіряються. У довіднику ви знайдете дані майже про всі організації міста. Вся інформація регулярно оновлюється .


Чому вигідно розміщувати рекламу в карті довіднику "ГІС-Житомир"?

 - У порівнянні з іншими рекламними платформами карта-довідник володіє наступними перевагами:

 

  • Реклама показується тим користувачам, які шукають певні товари та послуги.
  • Ви отримаєте точне попадання в цільову аудиторію.
  • Наші користувачі мотивовані до купівлі та платоспроможні.Ваше завдання виділиться серед конкурентів, або представити ваші акції та пропозиції.
А ми вам у цьому допоможемо.